Overslaan en naar de inhoud gaan
Logo CKV Almere

Zang pop en jazz

47F7F807-D788-4704-BB6F-C584CD109C7B.jpeg
  • Docenten zijn volledig gediplomeerd
  • Afgestudeerd aan een conservatorium
  • In overleg zijn er flexibele lestijden beschikbaar

Als je zangles Pop / Jazz komt nemen bij het CKV mag je zelf aangeven wat voor stijl(en) je wil doen. Naast pop en jazz  behoren bijvoorbeeld ook rock, musical, soul of Franse chansons tot de mogelijkheden.

We besteden veel aandacht besteed aan techniek, en hoe je een bepaalde stijl zingt. Je kan zelf je repertoire kiezen en je leert je eigen stijl te ontwikkelen. Uiteraard adviseert de docente ook over geschikt repertoire en over welke songs bij je stem passen. 

Als je deelneemt aan de jaarcursus, kun je ook meedoen aan de eindpresentatie. Daarbij wordt je begeleid met de piano of soms ook een bandje. Microfoontechniek leer je ook als je het podium op wil.

Speciale leerwensen kun je altijd kenbaar maken, bijvoorbeeld als je noten wilt leren lezen of een andere leervraag hebt. Er is ook een mogelijkheid jezelf te leren begeleiden op de piano, hiervoor kun je kiezen voor de korte cursus “Piano & Zang”

  • Piano en Zang | Individueel

    instromen op elk moment mogelijk

    Leer jezelf te begeleiden! Lessen van 30 minuten Korte cursus 5 lessen€ 150
    incl. BTW € 181,5
    Inschrijven
  • Gezellig samen | Groepsles

    September tot juli | ma tot za *

    2 cursisten per 30 minutenJaarcursus 37 lessen€ 614
    incl. BTW € 742,94
    Inschrijven
    2 cursisten per 40 minutenJaarcursus 37 lessen€ 804
    incl. BTW € 972,84
    Inschrijven
  • Privéles | Individueel

    Individueel - 30 minuten. Vanaf 21 jaar zijn wij verplicht om 21% btw te berekenen. Jaarcursus 37 lessen€ 1142
    incl. BTW € 1381,82
    Inschrijven
    Individueel - 45 minuten. Vanaf 21 jaar zijn wij verplicht om 21% btw te berekenen. Jaarcursus 37 lessen€ 1676
    incl. BTW € 2027,96
    Inschrijven
    30 minuten les per twee weken, vanaf 21 jaar zijn we verplicht om 21% btw te berekenenJaarcursus 18 lessen€ 598
    incl. BTW € 723,58
    Inschrijven
    Individueel - 20 minuten. Vanaf 21 jaar zijn wij verplicht om 21% btw te berekenen. Jaarcursus 37 lessen€ 804
    incl. BTW € 972,84
    Inschrijven
  • 20 minuten | Individueel

    Knipkaart voor 10 individuele lessen van 20 minuten. De lestijd wordt gepland in overleg met de betreffende docent. Vanaf 21 jaar zijn we verplicht om 21% btw te berekenen. 10 lessen knipkaart€ 286
    incl. BTW € 346,06
    Inschrijven
  • 30 minuten | Individueel

    Knipkaart voor 10 individuele lessen van 30 minuten. De lestijd wordt gepland in overleg met de betreffende docent. Vanaf 21 jaar zijn we verplicht om 21% btw te berekenen. 10 lessen knipkaart€ 404
    incl. BTW € 488,84
    Inschrijven
  • 45 minuten | Individueel

    Knipkaart voor 10 individuele lessen van 45 minuten. De lestijd wordt gepland in overleg met de betreffende docent. Vanaf 21 jaar zijn we verplicht om 21% btw te berekenen. 10 lessen knipkaart€ 576
    incl. BTW € 696,96
    Inschrijven

* Bij voldoende inschrijvingen kan er op elk moment gestart worden